Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики для 10 класу. Рівень стандарту ОНЛАЙН

Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики для 10 класу. Рівень стандарту  ОНЛАЙН

Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики. Рівень стандарту: 10 кл.: Посіб. для загальноосвіт. навч. закл./ І. О. Завадський, О. В. Пасічник, В. В. Бойчук. — К., 2010. — 192 с. : іл.

Посібник призначено для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які ви вчають інформатику на рівні стандарту. Більшість розділів видання складається з двох частин: практикуму і робочого зошита. У практикумі описано умови та порядок виконання вправ і практичних робіт, а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького і творчого характеру. Наприкінці кожного розділу подано тематичний кросворд і чотири ребуси.

Цей посібник разом із підручником І. О. Завадського, І. В. Стеценко, О. М. Левченка та онлайнового навчальною системою «Інформатика-10» складають навчальний комплект.
Це видання є складовою навчального комплекту, призначеного для вивчення інформатики на рівні стандарту в 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів. До комплекту також входять підручник І. О. Завадського, І. В. Сте-ценко, О. М. Левченка та онлайнова навчальна система «Інформатика-10».

Інформації, поданої в підручнику, цілком достатньо для формування в учнів базової системи понять відповідно до програми з інформатики, проте її не досить для закріплення знань, набуття стійких умінь і навичок використання інформаційних технологій. Зазначену функцію мають виконувати видання, ідо пропонується до вашої уваги, та онлайнова навчальна система.

Кожен розділ цього видання відповідає певному розділу підручника. Більшість розділів складається з двох частин: практикуму та робочого зошита. У практикумі описано порядок виконання вправ і практичних робіт (у підручнику наведено лише їх умови), а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького та творчого характеру. У кінці кожного розділу також наведено кросворд і чотири ребуси, ідо стосуються тематики розділу.

Подані в робочому зошиті завдання диференційовано за кількома рівнями складності. Завдання першого рівня спрямовані на закріплення базових знань на кшталт основних означень або призначення елементів інтерфейсу програм. Виконання завдань другого рівня потребує від учнів складніших дій: зіставлення фактів, пошуку об'єктів та визначення їх параметрів, виявлення зв'язків між об'єктами, конструювання алгоритмів тощо, тобто тієї розумової діяльності, завдяки якій і формується система знань та навичок із певної дисципліни, зокрема з інформатики. Нарешті, найскладніші завдання віднесено до третього та четвертого рівнів. їх варто задавати додому, оскільки виконати ці завдання на уроці здатні лише найбільш здібні учні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − 7 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.