Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики для 9 класу ОНЛАЙН

Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики для 9 класу  ОНЛАЙН

Завадський І. О. та ін. Практикум і робочий зошит з інформатики: 9 кл.: Посібник для загальноосвіт. навч. закл./ І. О. Завадський, О. В. Пасічник, В. В. Бойчук. — К, 2009. — 256 с. : іл.
Посібник призначено для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають інформатику за навчальною програмою, затвердженою МОН України. Більшість розділів видання складається з двох частин: практикуму і робочого зошита. У практикумі описано умови та порядок виконання вправ, які потребують роботи за комп'ютером, а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького і творчого характеру; більшість із них можна виконати лише за допомогою ручки і цієї книжки. Наприкінпі кожного розділу подано тематичний кросворд і принаймні чотири ребуси.

Посібник є складовою навчального комплекту, до якого входять також підручник І. О. Завадського, І. В. Стеценко та О. М. Левченка і онлайновий робочий зошит.

Це видання є складовою частиною навчального комплекту, призначеного для вивчення інформатики у 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. До комплекту входять також підручник І. О. Завадського, І. В. Стеценко та О. М. Левченка і онлайновий робочий зошит.

Інформації, поданої в підручнику, цілком достатньо для формування в учнів базової системи понять з основ інформатики, проте її не досить для набуття стійких умінь і навичок використання інформаційних технологій, вивчення яких передбачено програмою. Зазначену функцію мають виконувати видання, що пропонується до вашої уваги, та онлайновий робочий зошит. Кількість і тематика розділів у них така сама, як в підручнику.

Більшість розділів цього видання складається з двох частин: практикуму та робочого зошита. У практикумі описано умови та порядок виконання вправ, які потребують роботи за комп'ютером, а в робочому зошиті містяться завдання дослідницького і творчого характеру; більшість із них можна виконати за допомогою лише ручки і цієї книжки. У кінці кожного розділу також подано один кросворд і принаймні чотири ребуси, що стосуються тематики розділу (далеко не тривіальні, слід зазначити!).

Завдання в робочому зошиті диференційовані за складністю: перші два-три з них, як правило, прості, спрямовані на закріплення базових знань на кшталт основних означень або призначення елементів інтерфейсу програм. Виконання інших завдань потребує від учнів складніших дій: зіставлення фактів, пошуку об'єктів та їхніх параметрів, виявлення зв'язків між об'єктами, конструювання алгоритмів тощо. Власне, саме завдяки обмірковуванню, творчому опрацюванню інформації і формується система знань та навичок із певної дисципліни, зокрема інформатики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.