Новак Г. О. Календарне планування. Інформатика. 5-11 класи

Новак Г. О. Календарне планування. Інформатика. 5-11 класи

Новак Г. О. Календарне планування. Інформатика. 5-11 класи. — Х., 2011. — 104 c.
Наведене календарне планування складено відповідно до чинних програм з інформатики для 5-11класів. Календарні плани, що пропонуються, є орієнтовними, тому кожен учитель на свій розсуд може вносити корективи залежно від рівня підготовленості учнів, їх індивідуальних особливостей, вибору форм і методів вивчення конкретної теми тощо.
Наведене календарно-тематичне планування не зорієнтовано на використання конкретних підручників.
Для вчителів загальноосвітніх шкіл.

У посібнику пропонується орієнтовне календарно-тематичне планування з інформатики для 5-11 класів. Посібник містить календарне планування з інформатики: для 5-6 класів за програмою курсу «Основи програмування мовою Лого. 5-6 ласи», автор: Г. В. Пахомова; для 5-6 класів за програмою пропедевтичного курсу «Інформатика. 5-6 класи», автори: Й. Я. Ривкінд, Г. В. Ломаковська, С. Я. Колесников; для 7-9 класів за програмою курсу «Єдиний базовий курс. 7-9 класи», автори:

0. П. Пилипчук, І. І. Сальнікова, Є. А. Шесто-палов; для 7-х класів за програмою курсу «Основи інформатики. 7 клас», автори: В. В. Володін,

1. Л. Володіна, Ю. О. Дорошенко, Ю. О. Столяров; для 8-х класів — за програмою курсу «Основи інформатики. 8 клас», автори: В. В. Володін, І. Л. Володіна, Ю. О. Столяров; для 9-х класів — за програмою курсу «Основи інформатики. 9 клас», автори: В. В. Володін, І. Л. Володіна; для 9-х класів — за навчальною програмою для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, автори: І. О. Завадський, Ж. В. Потапова, Ю. О. Дорошенко; для 10-х класів — за навчальною програмою для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту та академічний рівень, автори: І. О. Завадський, Ж. В. Потапова, Ю. О. Дорошенко; для 11-х класів — за навчальною програмою для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту та академічний рівень, автори: І. О. Завадський, Ж. В. Потапова, Ю. О. Дорошенко.

Пропоновані календарні плани є орієнтовними, тому вчитель на свій розсуд може вносити корективи залежно від рівня підготовленості учнів, їх індивідуальних особливостей, вибору форм і методів вивчення конкретної теми тощо. Календарно-тематичне планування складено за темами, до кожної наведено програмові вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, залишено місце для дати та приміток. У тому випадку, якщо в деяких програмах не рекомендується проведення практичних робіт, є додатковий стовпець, де вчитель самостійно може позначити тему та дату проведення практичної роботи.

Резерв часу, передбачений у календарно-тематичному плануванні, вчитель може використати на власний розсуд для повторення, узагальнення та систематизації знань учнів та розв'язування задач.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + 9 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.