Лещук І. М. Кабінет інформатики ОНЛАЙН

Лещук І. М. Кабінет інформатики. — Х., 2010. — 205, [3] с.
У посібнику зібрано та систематизовано нормативно-правові документи (закони України, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України, положення, інструктивні листи та ін.), які регламентують роботу кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій. А також зразки документів, що допоможуть привести кабінет у відповідність до Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання, забезпечити дотримання вимог охорони праці та санітарно-гігієнічних норм.

Даний посібник стане у пригоді вчителям інформатики, завідуючим кабінетом інформатики та лаборантам.

Кабінет інформатики призначений для формування інформаційно-освітнього i культурного середовища, що створюється з використанням апаратно-програмних засобів інформаційних технологій та інших сучасних засобів навчання.

Основною метою створення кабінету інформатики є забезпечення належних умов для проведення навчально-виховного процесу та розв’язання школою завдань, визначених цілями та змістом освіти відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року № 24.

Завданням кабінету є забезпечення технічних і методичних передумов для формування інформаційної культури учнів, навчальної діяльності учнів засобами новітніх технологій, наступності між ступенями освіти, єдності між теоретичними і практичними складовими змісту освіти. Облаштування, обладнання кабінету здійснюється відповідно до вимог Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.

Основна мета діяльності кабінету інформатики — забезпечення доступу учнів до знань з інформатики, можливостей формування практичних умінь та навичок роботи з комп’ютером, оволодіння сучасними інформаційними технологіями, вміння користуватися Інтернетом, виховання інформаційної культури, інтересу та любові до інформатики, формування в учнів уявлення про інформаційне суспільство.

загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам: