Роганін О. М. Збірник тренувальних вправ з математики

Роганін О. М. Збірник тренувальних вправ з математики. — Харків: ФОП Співак Т. К., 2008. — 160 с.

Даний посібник містить матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. У збірнику наведено один демонстраційний варіант завдань з повним їх розв’язанням та правильно заповненим бланком відповідей, а також тренувальні варіанти для самостійного розв’язування.

Запропоновані варіанти завдань за формою і змістом відповідають специфікації тесту зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року. До кожного тренувального варіанта наведено бланк відповідей.

Видання розраховане на старшокласників, абітурієнтів та вчителів математики.

Посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. Тренувальні вправи» містить матеріали длй підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. У ньому наведено демонстраційний варіант , тестових завдань з розгорнутим коментарем щодо їх розв’язання та тренувальні варіанти для самостійного розв’язування. Запропоновані завдання дозволять об’єктивно оцінити рівень володіння теоретичними знаннями та уміння їх застосовувати при аналізі.

Варіанти тестових завдань за формою і структурою відповідають специфікації тесту зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року. У відповідності до вимог зовнішнього оцінювання кожний варіант складається з трьох частин. Завдання, подані в першій частині, вимагають від учнів стандартного застосування програмового матеріалу. Вони передбачають вибір однієї правильної відповіді із п’яти запропонованих і позначення цих відповідей у бланку А, наведеному в кінці кожного варіанта. Завдання, подані в другій частині, вимагають від учнів застосування програмового матеріалу в змінених умовах і передбачають розв’язання завдань відкритої форми з короткою відповіддю та занесення відповіді у вигляді десяткового дробу до бланка відповідей А. Завдання, подані в третій частині, — завдання високого рівня складності. Вони передбачають розв’язування завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Розв’язання цих завдань повинні бути повними і містити обґрунтування основних етапів і отриманої відповіді. Розв’язання завдань 34-36 записується у бланку відповідей Б, наведеному в кінці кожного варіанта. Усі завдання повинні бути виконані без використання калькулятора.

На виконання кожного варіанта відводиться 3 год (180 хв). Для економії часу завдання, які викликають труднощі, краще спочатку пропустити і перейти до виконання наступних завдань. Якщо після виконання всієї роботи залишиться час, то можна повернутися до пропущених завдань. Опрацювавши демонстраційний варіант даного посібника, учні мають можливість самостійно виконати завдання інших варіантів та перевірити свій рівень підготовки до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні за правильними відповідями, поданими до кожного тренувального варіанта в кінці посібника.

Видання серії «Зовнішнє незалежне оцінювання. Тренувальні вправи», а також «Практичний довідник. Математика» авторів О. М. Роганіна, О. І. Каплуна видавництва «Весна» допоможуть добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, адже дозволять не тільки систематизувати та поглибити знання, але й потренуватися у виконанні завдань і навчитися швидко та безпомилково заповнювати бланки відповідей тощо.

Поделиться ссылкой:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Мой Мир
 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • В закладки Google
 • Яндекс.Закладки
 • Сто закладок
 • Blogger
 • Блог Li.ру
 • Блог Я.ру
 • Одноклассники
 • RSS

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×