Старова О. О. Математика. Тренувальний зошит ОНЛАЙН

Старова О. О. Математика. Тренувальний зошит ОНЛАЙН

Старова О. О. Математика. Тренувальний зошит. — X., 2008. — 128 с. — (Серія «Підготовка до ЗНО»).

Посібник призначений для підготовки випускників загальноосвітніх закладів до незалежного зовнішнього оцінювання з математики. Система та структура тестових завдань повністю відповідає загальним вимогам чинної програми. З метою надання допомоги в систематичній підготовці учнів до ЗНО тестові завдання складено за тематичним принципом. Це дасть змогу учневі повторити курс математики послідовно й за короткий проміжок часу. Наводиться демонстраційний варіант тестового зошита з метою перевірки готовності до участі у ЗНО. Зразок бланка відповідей допоможе попрактикуватися в оформленні та заповненні результатів тестування.

Пропонований тренувальний зошит призначений для підготовки випускників загальноосвітніх закладів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Система та структура тестових завдань повністю відповідає загальним вимогам чинної програми та ЗНО—2008. З метою надання допомоги в систематичній підготовці учнів до ЗНО тестові завдання складено за тематичним принципом. Це дасть змогу учню повторити курс математики послідовно й за короткий проміжок часу.

Робота з кожної теми містить 2 варіанти приблизно однакового рівня складності і складається з трьох частин, що відрізняються формою тестових завдань:

• завдання з вибором однієї правильної відповіді з п'яти наведених;

• завдання з короткою відповіддю;

• завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Виконання одного варіанта кожної роботи розраховане на 45 хвилин, хоча запропонований об'єм завдань може перевищувати можливості учнів конкретного класу. Оскільки під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання третя частина зошита не містить завдань з тем «Елементи комбінаторики, початки теорії ймовірностей та елементи статистики», «Планіметрія», то роботи із зазначених тем пропонованого посібника не містять Частини 3.

З метою перевірки готовності учнів до участі у ЗНО наводиться підсумкова робота — демонстраційний варіант тестового зошита. Виконання цієї роботи розраховане на 3 год. (180 хв).

Оцінювання пропонованих робіт (крім підсумкової) можна здійснювати за такою схемою:

• за кожне правильно виконане завдання Частини 1 учень одержує 1 бал;

• за кожне правильно виконане завдання Частини 2 учень одержує 2 бали;

• за кожне правильно виконане завдання Частини 3 одержує 4 бали.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно розв'язавши всі завдання кожної з робіт, — 24 бали.

Таку кількість балів легко можна перевести в оцінку за 12-бальною шкалою оцінювання навчальних досягнень.

Оцінювання підсумкової роботи можна проводити за цією ж схемою, враховуючи, що за правильно виконане завдання з геометрії (завдання № 34) учень одержує 4 бали, а з алгебри і початків аналізу — 10 балів (4 бали — за завдання № 35 і 6 балів — за завдання № 36).

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно розв'язавши всі завдання підсумкової роботи, — 80 балів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + 5 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.