Костриба О. В. Усі уроки інформатики. 9 клас ОНЛАЙН

Костриба О. В. Усі уроки інформатики. 9 клас  ОНЛАЙН

Костриба О. В. Усі уроки інформатики. 9 клас. — X., 2009. — 191, [1] с.— (Серія «12-річна школа»).
Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 9 класі за програмою 12-річної школи.
Цікаві методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи із завданнями, велика кількість вправ, широкий вибір форм перевірки знань, використання ігрових моментів на уроці, грамотне урахування вікових особливостей — усе це вигідно відрізняє посібник від традиційних планів-конспектів уроків.

Посібник для вчителя нового покоління.

Мета видання — надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроків інформатики в 9-му класі загальноосвітніх навчальних закладів.

У посібнику подані календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до «Програми з інформатики для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів», розраховані на вивчення інформатики — 35 годин на рік, 1 година на тиждень. Розробки розраховані на проведення уроків у комп'ютерному класі, що працює під керівництвом ОС Windows.

Розробки уроків структуровані за загальною схемою: визначено мету, наведено часову модель уроку, розкрито зміст вивчення матеріалу, вказано форми перевірки засвоєння вивченого матеріалу, наведено вправи, які готують учнів до сприймання нового матеріалу та його осмислення.

Для вивчення нового матеріалу використовуються різноманітні форми та методи (лекції, бесіди, самостійна робота зі схемами, таблицями, стендами, пам'ятками тощо). Схеми, запропоновані упорядником, є стислим конспектом навчального матеріалу теми, що дозволяє їх використання на різних етапах уроку: під час вивчення нового матеріалу, узагальнення і систематизації знань, повторення та закріплення набутих знань.

Вправи, які призначені для засвоєння матеріалу, передбачають поступове наростання складності, знання теоретичного матеріалу, вміння використовувати його на практиці та в нестандартній ситуації.

Всі практичні завдання розраховані на 20-25 хв роботи з комп'ютером і призначені для формування практичних умінь і навичок та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Для контролю навчальних досягнень використовуються різноманітні форми: самостійні роботи, вибіркове та фронтальне опитування, комп'ютерне тестування тощо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.